Garanti ve İade Koşulları

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
 

Siparişinizi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde, kullanmadığınız ve ürün ya da ambalajını (satılabilirliğini) bozmadığınız sürece iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde [email protected]. adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte, iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. 

Bu aşamadan sonra, MNG Kargo firma yetkilisine fatura ya da irsaliyenizin arkasında bulunan iade talep formunu doldurarak ürünü formda belirtilen adrese kargo ile göndermelisiniz:

Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad. Kubis İstanbul Park Residence No:108/5 Beylikdüzü İstanbul


Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık tespit edilmediği takdirde, tercih etmiş olduğunuz ödeme şekline göre ürün bedeli bankanıza iade edilecektir.  

Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, partivakti.com tarafından iade alınamayacaktır. 

 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?
 

İade edilen ürün, internet depomuzdaki yetkililer tarafından teslim alındıktan ve iade onayı verildikten sonra, alışveriş tutarınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde iade edilir. Kartınıza iade işlemi yapıldıktan sonra [email protected] adresinden, sitemize üye olduğunuz e-posta adresinize iade bilgileri yollanarak ayrıntılı bilgilendirme yapılır. Yapılan iade işleminden sonra banka iade süreçleri gereği 48-72 saat arasında iade edilen tutar kredi kartı hesabınıza yansıyacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR